"Do not try. Do or not do."

Yoda

támogatás - 1%

egy-szazalek-091n.jpg Köszönettel tartozunk mindazoknak, akik támogatásukkal, adományaikkal lehetővé teszik alapítványunk működését:

• AHA! Outdoor Kft

• Nemzeti Család- és Szociálpolitikai Intézet

• HBO - Europe

• Visegrad Found

• AEE - Association for Experiential Education, USA

• PannonSet Kft. -  SiteSet honlap

Save

"Bármikor tudunk újat tanulni, ha elhisszük, hogy képesek vagyunk rá"

Virginia Satir

Mi segítünk megtalálni ezt a hitet  minden hozzánk fordulónak - legyen az állami gondozott fiatal, sérült család vagy az önmagához utat kereső felnőtt…

"We can learn something new anytime we believe we can."

Virginia Satir

We help those who turn to us - whether they are children in state or foster care, children or families with special needs or people who are trying to find themselves - to believe in this statement.

“Nem engedhetjük, hogy mások korlátozott megítélése határozzon meg bennünket– Virginia Satir

Az értéktelenség érzése sokak életét teszi tönkre. Mi hisszük – értéktelen ember nem létezik. Segítsen adója 1 %-val abban, hogy ezt az érintettek is így gondolják!

"We must not allow other people's limited perceptions to define us." Virginia Satir
The feeling of worthlessness ruins many people's lives. We believe that nobody is worthless. Please help us with 1% of your taxes so the individuals concerned can believe it too.